Facebook покаже, як виявляє експлуатацію дітей, пропаганду тероризму та насильство

Компанія Facebook відкриє алгоритми та покаже, як соцмережа виявляє контент про експлуатацію дітей, пропаганду тероризму та насильство. Facebook зробив ці алгоритми відкритими на GitHub, аби партнери у галузі, неприбуткові організації та менші розробники змогли їх використовувати у боротьбі зі шкідливим контентом, а для тих, хто має власні технології розпізнавання контенту, це стало ще одним рівнем захисту.

Зображення: TheSwaddle.com

Про це Facebook повідомив у своєму офіційному блозі. Компанія вперше відкриває вихідні коди алгоритмів відповідності фото та відео. 

Facebook наводить дані Національного центру захисту дітей США (NCMEC), відповідно до яких за рік кількість відео щодо сексуального насильства над дітьми зросла на 541%. У свою чергу, Джон Кларк, гендиректор центру, зазначив, що відкриття таких алгоритмів допоможе боротися зі шкідливим контентом. 

Нагадаємо, компанія Facebook вирішила змінити алгоритми новинної стрічки та мінімізувати дописи про здоров’я та медицину, які є “сенсаційними” та “оманливими”. Аби ідентифікувати подібний контент, Facebook знаходитиме фрази, які використовують для клікбейту, і відповідно такі дописи з’являтимуться у стрічці рідше.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.