Facebook обмежив доступ до сторінки Тиждень.ua через “мову ненависті” у коментарях

Вчора, 2 травня, Facebook на добу обмежив доступ до сторінки інтернет-видання Тиждень.ua через колонку Юрія Макарова. Як зазначає видання, під постом виникла жвава дискусія, а згодом адміністрація соцмережі взагалі його видалила як такий, що містить «мову ненависті».

Про це повідомило видання на своїй сторінці у Фейсбук:

“Друзі, вчора [2 травня – ред.] наша сторінка працювала з перебоями, адже SMM-менеджеру Тиждень.ua на добу обмежили доступ до акаунту сторінки через колонку Юрія Макарова (перед цим FB її видалив)”, – зазначається в дописі.

Колонка “Презумпція москаля” була опублікована на сайті видання 28 квітня. У ній Макаров розповів про дискусію, яка виникла під постом його дружини Світлани Фесенко. Побувавши на цвинтарі на провідну неділю і побачивши там низку могил українських військових, що загинули на Донбасі, жінка написала в Facebook “пост із рефреном “Убий москаля!”, повідомляє Тиждень.ua.

Як зазначає видання, під постом виникла жвава дискусія, а згодом адміністрація соцмережі взагалі його видалила як такий, що містить «мову ненависті».


Колонку дуже активно обговорювали і поширювали в соціальних мережах. Так, тільки в Facebook вона зібрала близько чотирьох тисяч «лайків» та поширень. Тим часом, користувачі повідомляють, що непоодинокими є випадки, коли людей “забанили” на тиждень через коментарі, залишені під постом Макарова із посиланням на колонку, – зазначає видання.

Нагадаємо, Google змінить алгоритм для боротьби з фейками.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.