Facebook найме журналістів для роботи над новим розділом новин

Компанія Facebook планує найняти команду досвідчених журналістів для роботи над новим розділом новин – News Tab, який відрізнятиметься від загальної стрічки. Відбирати матеріали для розділу буде команда з 10 журналістів, а персоналізовані новини для  кожного користувача продовжать обирати алгоритми.

Зображення з відкритих джерел

Як повідомляє New York Times, Facebook почне тестувати News Tab у жовтні 2019 року. Спершу функція стане доступна для частини американських користувачів. 

Керівник відділу новин у Facebook Кемпбелл Браун зазначив, що головна мета компанії – переконатися, що користувачі отримують найкращі історії. 

У компанії наголошують, що наразі працюють над відновленням репутації соцмережі, як платформи, де користувачі можуть знайти надійні джерела інформації. Facebook також сподівається підписати угоду щодо обміну контентом з видавцями та отримати ліцензію на показ матеріалів від партнерів у мобільному додатку. 

Нагадаємо, компанія Facebook відкриє алгоритми та покаже, як соцмережа виявляє контент про експлуатацію дітей, пропаганду тероризму та насильство. Facebook зробив ці алгоритми відкритими на GitHub, аби партнери у галузі, неприбуткові організації та менші розробники змогли їх використовувати у боротьбі зі шкідливим контентом, а для тих, хто має власні технології розпізнавання контенту, це стало ще одним рівнем захисту.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.