Найбільший український файлообмінник EX.UA припиняє роботу

Найбільший в Україні файлообмінник EX.UA оголосив про рішення припинити свою роботу. Сайт ще поки працює, однак кнопка пошуку не працює.

До 30 листопада 2016 року користувачі, що зберігали інформацію, повинні її прибрати з сервісу. Натомість користувачі поштової скриньки mail.ex.ua будуть перенесені на новий домен.

exua

“За останній рік EX.UA довелося відчути на собі прямі загрози, шантаж (в тому числі і на міждержавному рівні), DDOS атаки. Ці дії наражають на небезпеку особисту інформацію і особисті файли користувачів, які зберігаються на ресурсі”, – йдеться в повідомленні.

В компанії розкритикували останні законодавчі ініціативи щодо боротьби з піратським контентом (мова йде про “Закон про державну підтримку кінематографії в Україні”).

“Новий закон, який знаходиться на підписанні у президента, робить невигідним його дотримання: він діятиме тільки проти тих, хто спробує його наслідувати. Він стимулюватиме зневагу авторськими правами. І тому він невигідний. Він мертвий. Вигоду отримають тільки іноземні компанії. Українські правовласники не отримають більше грошей”, – повідомляють в EX.ua.

Сайт EX.UA регулярно входив у ТОП-25 найбільш відвідуваних ресурсів в Україні.

Нагадаємо, що на початку 2012 року правоохоронці вже закривали ресурс EX.UA нібито за порушення прав інтелектуальної власності.

Водночас 15 листопада 2016 року Кіберполіція Національної поліції України провела закрила популярний сайт онлайн-кінотеатр FS.TO.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.