EX.UA продає домен і відкриває новий файлообмінник

Власники сайту EX.UA збираються відкрити новий закритий файлообмінник з додатковими опціями та функціями. Всі деталі повідомлять 21 грудня 2016 р.

Про це йдеться в тексті оголошення на сайті EX.UA.

Користувачам EX.UA продовжили на місяць можливість перенести свої файли – до 31 грудня. Електронна пошта, як і раніше повідомлялося, буде на новій платформі з 2017 р.

Незважаючи на ветування президентом законопроекту, через який файлообмінник припинив роботу, керівництво EX.UA не бачить підгрунтя для повернення роботи сервісу.

“Неадекватне лобі, публічні заяви і прес-конференції продовжують нагнітати істерію навколо питання захисту авторських прав”, – йдеться в офіційному повідомленні.

Власники EX.UA також повідомили, що продають домен за $1 млн.

exua

Нагадаємо, в Україні в листопаді Кіберпоіліція призупинила діяльність онлайн-кінотеатру FS.TO через порушення авторських прав.

Законопроект про кінематограф, який ветував Петро Порошенко і направив на доопрацювання, дозволяв би блокувати сайти без рішення суду, на підставі звернення користувачів про порушення авторських прав. Чи змінять ці положення проекту закону – не відомо.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.