Як соцмережі впливають на політику? Офлайн-чат аналітиків і політичних гравців
20 листопада 2019
20.11.2019

ГО «Інтерньюз-Україна» проведе відкриту дискусію та презентує дослідження «Мемократія: як соцмережі впливають на політику в Україні». Аналітики, медіаексперти та комунікаційники політсил обговорять головні політичні тенденції в українському сегменті соцмереж.

🕓 четвер, 28 листопада, 16:00–18:00 📍 First Conference Hall, вул. Володимирська, 49а, Київ 👉 Реєстрація: http://bit.ly/register-nov-28

Офлайн-чат відбудеться у форматі двох тематичних дискусій, а саме:

Соцмережі і політика: погляд аналітиків

Серед спікерів:

  • Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Володимир Єрмоленко, головний редактор онлайн-платформи UkraineWorld;
  • Ірина Матвіїшин, журналістка та аналітикиня ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Роман Кульчинський, головний редактор та співзасновник інтернет-видання TEXTY.org.ua.

Соцмережі і політика: погляд політичних гравців

Серед спікерів:

  • Артем Жуков, керівник напряму цифрових комунікацій, «Голос»,
  • Аліна Торнагі, Міністерство цифрової трансформації України (під час парламентських виборів – очільниця SMM-напряму в «Зе! Команда»).

Аби встановити взаємозв’язок між політикою та онлайн-активністю українців у Facebook, Instagram та VK, наші аналітики проаналізували десятки тисяч постів про партії, вибори та роботу нового складу Верховної Ради.

За допомогою нейронних мереж та методів штучного інтелекту дослідники виявили: ✔ як соцмережі формували порядок денний під час виборів до парламенту, ✔ у які пастки потряпляють українці у Facebook, Instagram та VK, яка соцмережа виявилася найбільш ефективною для партій, ✔ чому український сегмент VK – антиукраїнський, ✔ яких інтонацій набула прокремлівська пропаганда щодо української політики, ✔ кого люблять, а кого ненавидять користувачі Facebook, Instagram, VK, ✔ наскільки проросійські наративи сильні в українському сегменті соцмереж.

Контактна особа: Надія Ущапівська, nushchapivska@internews.ua, 063 631 96 95.

Захід організовано ГО «Інтерньюз-Україна» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.