Хто та як має захищати права користувачів у мережі: анонс робочої зустрічі з урядовцями в рамках проекту “Зелена книга”
21 червня 2019
21.06.2019

У вівторок, 25 червня, о 16:00 у ГО “Інтерньюз-Україна” відбудеться третя робоча зустріч представників державних органів України в рамках адвокаційного проекту “Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень”.

Проект має на меті покращити якість розробки нових законодавчих ініціатив в Україні у тематиках інтернету та інформаційного простору.

До участі в дискусії запрошені представники Держспецзв’язку, департаменту кіберполіції Нацполіції України, СБУ, РНБО та Держагентства з питань електронного урядування.

Орієнтовні питання до третьої робочої зустрічі:

  • Як на вашу думку має виглядати «управління Інтернетом» в Україні?
  • Чи достатньо для цього Форуму управління інтернетом (IGF)? Чи потрібна більша участь державних структур?
  • Які ключові права користувачів мережі?
  • Хто відповідає за захист прав користувачів мережі? Самі користувачі? Провайдери? Державні структури? Якщо відповідальність спільна, то як вона має бути розподілена?
  • Яким чином має бути врегульовано право збирати персональні дані? У кого має бути таке право і за яких умов?

Контактна особа: Катерина Куницька, kkunytska@internews.ua, Віталій Мороз, vmoroz@internews.ua

Детальніше про результати робочих зустрічей з представниками громадянського суспільства та урядовців читайте на нашому сайті.

Проект «Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень» реалізується ГО «Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».