Говоримо про захист прав користувачів у мережі: анонс третьої робочої зустрічі в рамках проекту ГО “Інтерньюз-Україна” та УФБС
11 червня 2019
11.06.2019

У вівторок, 18 червня, о 16:00 у ГО “Інтерньюз-Україна” за адресою Ризька, 15 відбудеться третя робоча зустріч групи “громадянське суспільство та IT-галузь” стейкхолдерів з інформаційної безпеки та свободи інтернету в рамках адвокаційного проекту “Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень”.

До участі в дискусії запрошені представники з Інституту розвитку регіональної преси, Інституту масової інформації, Stopfake, ЦЕДЕМ, IMS, Лабораторії цифрової безпеки, Hostmaster, Telas, Інтернет асоціації України, а також медіа-юристи та експерти з інформаційної безпеки.

Орієнтовні питання до третьої робочої зустрічі:

  • Як на вашу думку має виглядати «управління Інтернетом» в Україні?
  • Чи достатньо для цього Форуму управління інтернетом (IGF)? Чи потрібна більша участь державних структур?
  • Які ключові права користувачів мережі?
  • Хто відповідає за захист прав користувачів мережі? Самі користувачі? Провайдери? Державні структури? Якщо відповідальність спільна, то як вона має бути розподілена?
  • Яким чином має бути врегульовано право збирати персональні дані? У кого має бути таке право і за яких умов?

Проект має на меті покращити якість розробки нових законодавчих ініціатив в Україні у тематиках інтернету та інформаційного простору.

Модератори зустрічі: Віталій Мороз, Інтерньюз-Україна, та Юлія Каздобіна, співзасновниця УФБС.

ГО “Інтерньюз-Україна” у партнерстві з УФБС розпочали проект, що ставить за мету написання “Зеленої книги” у квітні 2019 року. Проект має на меті покращити якість розробки нових законодавчих ініціатив в Україні у тематиках інтернету та інформаційного простору.

Детальніше про результати робочих зустрічей з представниками громадянського суспільства та урядовців читайте на нашому сайті.

Контактна особа: Катерина Куницька, kkunytska@internews.ua, Віталій Мороз, vmoroz@internews.ua

Проект «Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень» реалізується ГО «Інтерньюз-Україна”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».