Говоримо про покращення законодавства з урядовцями: анонс другої робочої зустрічі в рамках проекту “Зелена книга”
25 травня 2019
25.05.2019

У вівторок, 28 травня, о 16:00 у ГО “Інтерньюз-Україна” відбудеться друга робоча зустріч представників державних органів України в рамках адвокаційного проекту “Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень”.

До участі в дискусії запрошені представники Держспецзв’язку, департаменту кіберполіції Нацполіції України, СБУ, РНБО та Держагентства з питань електронного урядування.

Проект має на меті покращити якість розробки нових законодавчих ініціатив в Україні у тематиках інтернету та інформаційного простору.

Орієнтовні питання до другої робочої зустрічі:

  • Які є основні переваги і недоліки моделі функціонування інтернету в Україні станом на зараз?
  • Хто і як має регулювати питання свободи слова в мережі? Якщо держава пропонує обмеження (як-то: блокування, фільтрація) – чи це може бути ефективно?
  • Які є міжнародні практики в питаннях управління інтернету?
  • Якщо ми кажемо про створення моделі «управління інтернетом», то які цілі мають бути досягнуті?
  • Які основні загрози пов’язані з інтернетом є сьогодні? Чи можуть (і як) вони бути вирішені у разі встановлення ефективної моделі «управління інтернетом»?

Модератори зустрічі: Віталій Мороз, Інтерньюз-Україна, та Юлія Каздобіна, співзасновниця УФБС.

ГО “Інтерньюз-Україна” у партнерстві з УФБС розпочали проект, що ставить за мету написання “Зеленої книги” у квітні 2019 року. Проект має на меті покращити якість розробки нових законодавчих ініціатив в Україні у тематиках інтернету та інформаційного простору.

Детальніше про проведену першу зустріч урядовців читайте на нашому сайті, більше деталей про проект – за посиланням.

Проект «Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень» реалізується ГО «Інтерньюз-Україна” , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».