Говоримо про міжнародні практики управління інтернетом: анонс другої робочої зустрічі в рамках проекту "Зелена книга"
14 травня 2019
14.05.2019

У четвер, 21 травня, о 16:00 у ГО “Інтерньюз-Україна” за адресою Ризька, 15 відбудеться друга робоча зустріч групи “громадянське суспільство та IT-галузь” стейкхолдерів з інформаційної безпеки та свободи інтернету в рамках адвокаційного проекту “Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень”.

Проект має на меті покращити якість розробки нових законодавчих ініціатив в Україні у тематиках інтернету та інформаційного простору.

Організатор – громадська організація “Інтерньюз-Україна”. До участі в дискусії запрошені представники громадянського суспільства, ІТ-галузі, правозахисники, медіа-юристи та експерти з питань приватності та інформаційної безпеки.

Формат зустрічі: виступ від одного з експертів про міжнародні практики в питаннях управління Інтернету, обговорення запитань та дискусія учасників.

Орієнтовні питання до другої робочої зустрічі:

  • Які є основні переваги і недоліки моделі функціонування інтернету в Україні станом на зараз?
  • Хто і як має регулювати питання свободи слова в мережі?
  • Які є міжнародні практики в питаннях управління інтернету?

Модератори зустрічі: Віталій Мороз, Інтерньюз-Україна, та Юлія Каздобіна, співзасновниця УФБС.

Нагадаємо, в рамках проекту “Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень” вже відбулися перші робочі зустріч з представниками громадянського суспільства та урядовців.

Контактна особа: Катерина Куницька, kkunytska@internews.ua, Віталій Мороз, vmoroz@internews.ua

Проект «Зелена книга з управління інтернетом та інформаційної політики в Україні як інструмент адвокації в процесі вироблення рішень» реалізується ГО «Інтерньюз-Україна” , що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) через американську неурядову організацію «Counterpart International, Inc».