Cоцмережі про #вибори: за що голосує фейсбук, інстаграм та вконтакте – анонс пресконференції
10 липня 2019
10.07.2019

Кого з політиків критикують користувачі Facebook? Хто з партій домінує в Instagram? Як до проросійської риторики деяких українських партій ставляться користувачі VK? Наскільки видимим є вплив російської пропаганди?

17 липня 2019 р. у Києві відбудеться пресконференція «Cоцмережі про #вибори: за що голосує фейсбук, інстаграм та вконтакте». ГО «Інтерньюз-Україна» спільно з аналітичною компанією Singularex презентує результати дослідження українського сегменту соцмереж.

Запрошуємо на пресконференцію представників медіа та громадянського суспільства; аналітиків медіапростору та виборчого процесу; експертів з інформаційних питань та усіх зацікавлених тематикою.

Де: «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16, Київ.

Коли: середа, 17 липня, 12:00–13:00

Реєстрація: http://bit.ly/17-07-2019.

У дослідженні проаналізовано 5.6 млн постів від користувачів, які позначили Україну як країну свого проживання. Завдяки аналізу великих даних ми зможемо дати відповіді на такі питання:

Які топові теми у зв’язку з виборами підіймаються у Facebook та Instagram? Що і як обговорюють в українському сеґменті VK, попри санкції? Які емоції домінують в обговореннях користувачів щодо різних політичних сил?

Серед спікерів:

  • Андрій Кулаков, програмний директор ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Володимир Єрмоленко, головний редактор онлайн-платформи UkraineWorld;
  • Ірина Матвіїшин, експертка аналітичного відділу ГО «Інтерньюз-Україна»;
  • Євген Мусієнко, директор аналітичної компанії Singularex.

Контактна особа: Надія Ущапівська, nushchapivska@internews.ua, 063 631 96 95.