Дні українського інтернету: яким буде 10-й IGF-UA 2019?

23 вересня 2019 року у конференц-центрі Admiral Hall (Київ, Хрещатик 7/11) відбудеться ювілейний десятий Форум з управління інтернету #IGFUA. Молодіжний IGF-UA для старшокласників та студентів відбудеться 26 вересня 2019 року. Події відбудуться в рамках Днів українського інтернету 2019.

Форум з управління Інтернетом (IGF) є форумом для cтейкхолдерів задля діалогу з питань управління інтернетом. Він об’єднує усі зацікавлені сторони у дискусіях з питань управління інтернету. 

В рамках цьогорічного #IGFUA представники IT-cпільноти, уряду, журналісти, громадські активісти обговорюватимуть питання викликів інформаційної безпеки України, кібербезпеки як складова захисту, протидію загрозам у кіберпросторі, співпрацю стейкхолдерів в епоху цифрових технологій, механізми протидії дезінформації в цифровому середовищі, захист цифрових прав, а також відповідальність платформ і прозорість алгоритмів. 

На ювілейну подію реєструються представники усіх стейкхолдерів, зокрема, учасники представлятимуть: СБУ та ДССЗЗІ, Міністерство оборони України,  МВС України, Freedom House Україна,  RIPE NCC та інших інститутцій

Організатори Днів українського інтернету: Інтернет Асоціація України – ІнАУ, Комісія з питань науки та ІТ Українського союзу промисловців та підприємців (УСПП), ГО «Інтерньюз-Україна», IGF Supporting Association (IGFSA). 

Реєстрація для участі: https://igf-ua.org/2019

Офіційні хештеги події – #igfua та #дніукраїнськогоінтернету. 

Оновлення про подію публікуються на Facebook-сторінці IGF UA та сторінці події.  

Нагадаємо, створення IGF було офіційно оголошено генеральним секретарем ООН у липні 2006 року. Вперше було скликано у жовтні-листопаді 2006 року, і з того часу відбулося щорічне засідання. Вперше в Україні IGF UA відбувся восени 2010 року.У 2019 році оргкомітет схвалив рішення провести події IGF в рамках Днів українського інтернету з метою залучити до більш активної участі користувачів інтернету, журналістів, правозахисників і тд. 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.