Деякі кримські провайдери розблокували доступ до сайту «Крим.Реалії»

З 14 квітня до редакції «Крим.Реалії» почали надходити повідомлення від кримчан про те, що деякі кримські оператори припинили обмежувати доступ до сайту – на нього можна безперешкодно зайти зі смартфона або планшета.

Про це пише  «Детектор.Медіа» із посиланням на «Крим.Реалії».

«Минулого тижня від наших читачів стали надходити повідомлення про часткову розблокування Крим.Реаліі на півострові. Деякі кримські провайдери дійсно відкрили доступ до сайту, проте для значної частини користувачів він як і раніше закритий», – повідомляє редакція “Крим.Реалії”

Скріншот із сайту “Радіо.Свобода”

Керівництво «Радіо Свобода» і правозахисники вважають, що блокування – це незаконний акт російської влади, яка обмежує можливість кримчан дізнаватися об’єктивну інформацію про ситуацію на півострові.

За інформацією читачів, «Крим.Реаліі» продовжують блокувати провайдери «Ардінвест» в Сімферополі і OneCity в Ялті. Деякі постачальники інтернету закривають доступ частково: в певні години на нього можна зайти, а іноді – ні. Як повідомляють, це стосується севастопольських провайдерів SevStar і SuperSky, а також бахчисарайських «Міранда медіа», «КТС», «Оранж» і «Гігабайт».

Нагадаємо, в північній, центральній та західній частинах анексованого Росією Криму доступ до сайту проекта «Радіо Свобода» «Крим.Реалії» частково заблокували провайдери «Воля», «Ардінвест», «Трінет», «Міранда-медіа», «Скай-лайн», «Апекс Крим» (Керч), Kerch.net.

Офіційних звернень на адресу адміністрації сайту або хостинг-провайдера не надходило. Інтернет-провайдери, до яких редакція «Крим. Реалії» звернулася з інформаційним запитом про причини блокування ресурсу, відповідей поки не прислали.

Пізніше стало відомо, що сайт проекту Радіо Свобода «Крим. Реалії» заблокований на території анексованого Росією Криму співробітниками відділу протидії екстремізму і тероризму підконтрольної Кремлю прокуратури півострова.

Нагадаємо, в Криму знову затримують кримських татар. Цього разу – за ведення сторінки “Хізб ут-Тахрір” у ФБ.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.