Чи зникнуть лайки під постами у Facebook?

Соціальна мережа Facebook розглядає можливість скасування лічильника лайків під публікаціями у стрічці новин. Тестування такої функції виявила дослідниця Джейн Вонг, знайшовши зразок відображення новин без такого лічильника, повідомляє TechCrunch. У Facebook підтвердили виданню, що розглядають таку можливість, але офіційне тестування ще не почалося.

Зображення: verdict.сo.uk

Як пише TechCrunch, компанія може приховати лічильник вподобань під дописами, щоб захистити користувачів від самоцензури та заздрощів. Це також може перешкоджати видаленню публікацій з соцмережі, які на думку користувачів не зберуть бажаної кількості вподобань. 

Скріншоти дослідниці Джейн Вонг

Instagram, який належить Facebook, вже тестує таку функцію у 7 країнах, включно з Канадою та Бразилією. 

Наразі Facebook не розкриває результатів тестування функції у Instagram. Видання прогнозує, що вподобання у Facebook можуть приховувати поступово, але якщо це зашкодить рекламі, функція введена не буде. 

Нагадаємо, соціальна мережа Facebook прибрала з головної сторінки свій слоган “Це безкоштовно і так буде завжди” та замінила його на “Це швидко і просто”. Такі зміни свідчать про відхід від риторики Facebook, що соцмережа безкоштовна завдяки своїй бізнес-моделі та фінансуванню через рекламу. Попри зміну слогану на головній сторінці соцмережі, який обіцяв безкоштовне користування Facebook, 11 правило попереджає про протилежне: “Ми не гарантуємо, що платформа завжди буде безкоштовною”.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.