Чергові обшуки в офісі «Вестей». Повідомляється, що силовики потрощили техніку

Сьогодні, 8 лютого 2018 року, до офісу редакції медіа-холдингу «Вести», який розташовано в БЦ «Гулівер», прийшли з обшуками працівники поліції і військової прокуратури. За словами очевидців, силовики потрощили техніку. Про це повідомляє Громадське з посиланням на головного редактора газети “Вести” й журналістку Марину Бердичевську.

Газета «Вести» повідомила про обшуки в редакції Фото: Оксана Омельченко / Facebook

ОНОВЛЕНО 09 лютого 2018 року, 11.00

Transparency International Україна закликає учасників процесу передання в управління приміщень у БЦ «Гуллівер» дотримуватися вимог закону та не заважати АРМА виконувати, покладені на агентство функції, – передає Національне агентство з питань і виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

Ухвалою суду від 28-го вересня 2017 року арештовані активи, що, за словами головного військового прокурора України, належать екс-міністру доходів та зборів Олександру Клименку, передано в управління АРМА.

Серед переданих у справі Клименка активів є і три поверхи торгівельно-розважального центру «Гуллівер» в Києві. Відповідно до Державного реєстру прав на нерухоме майно, 31, 32 та 33 поверхи комплексу перебувають у власності товариства з обмеженою відповідальністю «ЮНІСОН ГРУП». На момент накладення арешту ці приміщення здавалися в оренду, в тому числі редакції «Вести».

З моменту отримання ухвали суду Національне агентство здійснило декілька спроб фактичного зайти на територію офісних приміщень в «Гуллівері» та забезпечити виконання вимог законодавства. І тільки зранку 8 лютого 2018 року представникам АРМА, Головної військової прокуратури ГПУ та Національній поліції вдалось подолати перешкоди та фізичний супротив від орендарів цих приміщень та невідомих, які підтримували їх.

Transparency International Україна наголошує, що відповідно до чинного законодавства України, прямою функцією Національного агентства є здійснення управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, на підставі ухвали слідчого судді або суду. Блокування доступу представникам АРМА до арештованих активів і перешкоджання компанії-управителю здійснювати свої функції щодо управління майном є незаконним кримінально карним діянням.

ОНОВЛЕНО 08 лютого 2018 року, 16.00

Національна спілка журналістів України називає блокування силовиками приміщення медіа-холдингу «Вєсті» у бізнес-центрі «Гуллівер» у Києві перешкоджанням роботі ЗМІ.

«Застосування грубої сили – це аргумент слабких і неправих. З шостої ранку силовики заблокували роботу холдингу «Вести». Ніби-то господарський спір, бо йде намагання держави вилучити «сумнівні» активи… Очевидно, це перешкоджання роботі медіа, роботі журналістів. Це прояв дикунства людей при владі і людей у погонах», – написав голова НСЖУ Сергій Томіленко у Facebook 8 лютого.

Застосування грубої сили – це аргумент слабких і неправих. З шостої ранку силовики заблокували роботу холдингу «Вести»….

Опубліковано Sergiy Tomilenko 8 лютого 2018 р.

Раніше Національне агентство з питань виявлення, розшуку й управління активами, одержаними від корупційних й інших злочинів, заявило, що «завдяки спільним діям Головної військової прокуратури та Національної поліції», за рішенням суду, взяло в управління приміщення медіа-холдингу «Вєсті» у бізнес-центрі «Гулівер» у Києві.

Повідомляється, що наразі Національне агентство передало вказані приміщення в управління компанії-управителю, відповідно до укладеного договору управління майном.

Приміщення комплексу «Гуллівер» передані в управління компанії-управителю 8 лютого завдяки спільним діям Головної війс…

Опубліковано Агентство з Розшуку та Менеджменту Активів – АРМА 7 лютого 2018 р.

ОНОВЛЕНО 08 лютого 2018 року, 12.24

8 лютого 2018 року СБУ проводять обшуки в офісі «Радио Вести» й потрощили техніку.

«Не пускають до редакції, жетони не показують, всередині все трощать, камери в студії забризкують фарбою», — повідомила журналістка Марина Бердичевська.

Головний редактор газети “Вести” Оксана Омельченко зазначила, що обшуки розпочалися близько о 6 год ранку.

«Близько 6 ранку оточили «Гулівер», заходять на наш поверх такі «милі» люди. Колеги з Радіо передають, що звук такий, ніби почали все трощити», — повідомила в Facebook головна редакторка редактор газети Оксана Омельченко.

Згідно з повідомленням, силовики виносять із приміщення речі, юристів і журналістів медіахолдингу у приміщення не пропускають.

Ну все, началось! Около 6 утра окружили "Гулливер", заходят на наш этаж такие "милые" люди. Коллеги с Радио передают, чт…

Опубліковано Оксаною Омельченко 7 лютого 2018 р.

Пізніше вона зазначила, що, за словами силовиків, “вони знайшли щось цікаве” й викликали слідчу групу.

Становится все интереснее! После того, как силовики тягали в редакцию какие-то вещи, в офисе Вестей, по их словам, найде…

Опубліковано Оксаною Омельченко 8 лютого 2018 р.

Раніше до редакції медіа-холдингу «Вести» приходили з обшуками у листопаді.

У липні в редакцію «Вести» прийшли з обшуками  прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу», де розташований офіс редакції, прибув також головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

Джерело фото – Главком

Тоді Матіос повідомив, що крім «Вестей», обшуки тривають у ще 180 приміщеннях у рамках справи Януковича-Клименка.

За даними слідчих, діяльність групи осіб під керівництвом Клименка завдала держбюджету збитків у розмірі 788 мільйонів доларів.

Нагадаємо, СБУ і прокуратура звинувачують майнерів у фінансуванні “ДНР” і “ЛНР”. 

 

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.