Бойовики “ЛНР” затримали зниклого луганського блогера Беницкього

Влада так званої “Луганської народної республіки” арештувала Геннадія Беницького, проукраїнського блогера за “поширення екстремістських матеріалів” на своїй сторінці в Facebook.

“Міністерство держбезпеки ЛНР” звинуватило Беницького в тому, що той “поширював екстремістські матеріали, що містять негативну інформацію, яка принижує честь і гідності громадян республіки, а також публікації образливого характеру по відношенню до громадських організацій, держструктур і органів влади “ЛНР”, зокрема глави республіки”.

Саме Беницький першим повідомив про зникення іншого луганського блогера Едуарда Нєдєляєва (відомий у соцмержа під ніком Edward Ned). Нєдєляєва  арештувли 21 листопада, а через кілька днів стало відомо про його арешт.

53-літній Бениьцкий зник приблизно 20 листопада. Саме тоді він зробив свій останній пост в соцмережі. Чому представники “ЛНР” так довго не повідомляли про затримання Геннадія Беницького – не відомо.

Схоже, що на Беницького “спецслужби ЛНР” вийшли через профіль Нєдєляєва в Facebook, де вони були друзями.

Пересматривал "Жертвоприношение".Рецепт,"чтобы все это закончилось"-прост. Нужно,хорошо помолившись, спалить свой дом. …

Posted by Геннадий Беницкий on Sunday, 20 November 2016

Про можливий арешт Геннадія Беницького його знайомі в соцмережах почали писати в середині грудня.

Геннадій Беницький та Едуард Нєдєляєв писали про життя на окупованих районах Луганської області, критикуючи нинішнє керівництво та владу Російської Федерації. СБУ повідомило 5 грудня, що в “ЛНР” хочуть обміняти Едуарда на трьох бойовиків.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.