Більше 100 Facebook та Instagram акаунтів заблоковані через втручання у вибори США

Про це повідомляє сама компанія у пості керівника департаменту кібербезпеки Facebook Натаніеля Глейхера.

Компанія Facebook на прохання влади Сполучених Штатів Америки заблокувала 115 підозрілих акаунтів користувачів, які були пов’язані з іноземними державами і могли використовуватися для втручання у проміжні вибори до конгресу США, які відбулися 6 листопада. З них — 85 Instagram-користувачів, та 30 Facebook.

«Ми негайно заблокували ці облікові записи і тепер вивчаємо їх більш детально», — повідомив Глейхер.

Водночас спецслужби США відзвітували про брак даних, які б свідчили про спроби злому виборчої системи. При цьому американцям слід «остерігатися» поширення російських фейкових новин, ідеться у спільній заяві ФБР, нацрозвідки, міністерства внутрішньої безпеки та мін’юсту, пише Тиждень.ua.

Глави спецслужб зауважили, що «деякі закордонні дійові особи», зокрема, Росія, продовжують спроби вплинути на суспільні настрої і «посіяти розбрат».

Раніше соціальна мережа Facebook заблокувала понад 270 акаунтів, пов’язаних із російським «Агентством інтернет-досліджень» (IRA), що використовувалися для впливу на громадську думку в Росії, а також у сусідніх країнах, де використовують російську мову, зокрема, в Україні.

А 23 жовтня радник президента США з питань національної безпеки Джон Болтон повідомив, що втручання Росії в американські вибори 2016 року не вплинуло на їхній результат, однак завдало шкоди відносинам з Вашингтоном.

Нагадаємо, минулого тижня BBC оприлюднило інформацію, що дані 257 тисяч користувачів Facebook розкрили хакери. Найбільше постраждала Україна.

Коментарі

Напишіть коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.