Журналістика в часи інфодемії: «Transitions» запустили курс для представників ЗМІ
17 серпня 2021
17.08.2021

«Transitions» (TOL), одна з провідних організацій Центральної Європи із розвитку журналістики, запускає онлайн-програму «Пришвидшений курс: журналістика в часи інфодемії». Участь у програмі безкоштовна.

Усього за три курси у формі 30-хвилинних інтерактивних практикумів учасники отримають практичний досвід фактчекінгу, навчаться викривати маніпуляції й ефективно розвінчувати дезінформацію, а також зможуть поліпшити свої навички у науковій журналістиці. Кожен курс складається з короткого відео з поясненнями, покрокових інструкцій та інтерактивної вправи для перевірки отриманих навичок.

Навчіться перевіряти факти як професіонал

Експерт Фергюс Белл

У цьому міні-курсі ви ознайомитеся з основними етапами верифікації інформації, що стане корисною навичкою у час великого обсягу фейкових новин, з якою необхідність вміння фактечінгу зростає врази.

Навчіться розвінчувати міфи та містифікації

Експерт Джон Кук

Цей курс навчить ефективно викривати та протидіяти різним видам інформаційних загроз від маніпуляцій та дезінформації до конспірологічних теорій, що стане ще однією цінною навичкою у часи інфодемії.

Наукова журналістика

Науковий журналіст Мічо Таталовича

У цьому курсі учасники отримають необхідні навички, що допоможуть якісно висвітлювати наукові тематики у журналістських матеріалах, зокрема висвітлення медичної тематики щодо COVID19. Тут ви дізнаєтеся про найкращі практики взаємодії з науковцями й експертами та ознайомитеся з основними правилами й підходами до створення репортажів на наукові теми.