Засновник Wikipedia працює над конкурентом Twitter
15 листопада 2022
15.11.2022

Проект під назвою WT.Social пропонуватиме контент, позбавлений алгоритмічного впливу.

Про це повідомляє SlashGear.

Насправді проект WT.Social, створений Джиммі Уельсом, одним із засновників «Вікіпедії», було представлено ще у 2019 році. Проте зараз, на фоні проблем із Twitter, які виникли після угоди по поглинанню сервісу з боку Ілона Маска, WT.Social може отримати новий поштовх та інтерес з боку аудиторії.

Про те, що WT.Social може стати повноцінним конкурентом Twitter, нещодавно у своєму Twitter-акаунті написав сам Джиммі Уельс. Він сказав, що сподівається перетворити WT.Social на повноцінну соціальну медіа-платформу, позбавлену алгоритмічного впливу та таку, яка буде «ранжувати контент на основі довіри». На домашній сторінці WT.Social названа «нетоксичною соціальною мережею».

Замість того, щоб покладатися на алгоритми підбору контенту, WT.Social визначатиме пріоритет вмісту на основі того, яким обліковим записам довіряють користувачі. Уельс не впевнений, що це буде ідеальним рішенням. Він не сумнівається, «що нам доведеться коригувати цю ідею по дорозі, але це має бути краще, ніж це пекло, що існує зараз».

Платформа соціальних медіа, яка повністю базується на довірі, може мати свої недоліки, але ця ідея також може бути кроком у правильному напрямку. Уельс каже, що нова система рейтингу, заснована на довірі, буде в центрі «повністю оновленої» версії сервісу, яка буде представлена найближчим часом.

Як повідомлялося раніше,засновник Twitter створив нову соцмережу.