Запуск е-лікарняних відтермінували до 2021 року
24 листопада 2020
24.11.2020

Впровадження системи електронних лікарняних перенесли на 2021 рік. Запуск стане можливим завдяки повноцінній інтеграції електронної системи охорони здоров’я із системою Пенсійного фонду і Фонду соціального страхування.

Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

«Це буде звичайна форма в онлайн-системі, заповнення якої займатиме кілька хвилин. Після цього підписаний електронним підписом документ автоматично надсилатиметься до інших державних органів для виплат», — пояснив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Наразі існує проблема з доступом до користування електронними медичними послугами у 37 % лікарень України. Міністерство цифрової трансформації працює над підключенням до інтернету 95 % населених пунктів та їхніх соціальних об’єктів. У 2021 році планують підключити майже 10 тисяч соціальних об’єктів: шкіл, лікарень, бібліотек, що розташовані в 5 тис. сіл із населенням приблизно 2,5 млн громадян.

Нагадаємо, що 3 березня 2020 року Кабінет міністрів прийняв постанову про введення електронних лікарняних із квітня цього року.