Закон про медіа заборонить усі російські ЗМІ в Україні — Олександр Ткаченко
22 липня 2022
22.07.2022

Закон про медіа передбачає співпрацю медійників з Національною радою з питань телебачення і радіомовлення й Міністерством культури та інформаційної політики України. Ухвалення законодавчої ініціативи заборонить усі телеканали та інші медіаресурси, які походять з Росії.

«Цей закон поставить заслін російській пропаганді на території України. Всі телеканали та інші медіаресурси з походженням із держави-агресора будуть заборонені»,написав Олександр Ткаченко.

Міністр припустив, що законопроєкт можуть ухвалити до кінця літа 2022 року.

Як повідомляв ІМІ, 1 липня низка громадських організацій, які працюють у сфері медіа, закликали владу відкрито обговорити, допрацювати й ухвалити нове законодавство про медіа.

23 червня глави держав та урядів ЄС ухвалили рішення про надання Україні статусу країни-кандидата на входження до ЄС. Однією з вимог є ухвалення закону про медіа.

Законопроєкт «Про медіа» (№2693-д), який був зареєстрований у Верховній Раді 27 грудня 2019 року, пропонував запровадити спільне регулювання у сфері медіа як поєднання функцій та засобів державного регулювання і галузевого саморегулювання.

Раніше ми розповідали про висновки дослідження ГО «Інтерньюз-Україна» законопроєкту №6177 «Про Нацкомісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації».