Захищений контент та видалення повідомлень за обраною датою: Telegram анонсував нові функції
9 грудня 2021
9.12.2021

7 грудня месенджер Telegram анонсував оновлення, яке передбачає можливість видаляти повідомлення у чатах за день або за обраний проміжок часу, додавати анонімні публікації у публічних групах та забороняти зберігання або пересилання будь-якого контенту у чатах.

Про це йдеться у блозі Telegram.

«Користувачі Telegram мають повний контроль над своїм діджитал-відбитком та можуть видаляти будь-які повідомлення з будь-якої розмови, в будь-який час», — зазначили представники месенджера.

Для цього створили календар, у якому можна обрати дні, листування за які користувач або користувачка хоче видалити. Як уточнюють у Telegram, функція видалення за датою наразі доступна лише у one-on-one розмовах. У групових чатах можна встановити автовидалення повідомлень через день, тиждень або місяць.

Оновлення забезпечує можливість адміністраторам залишати коментарі анонімно, від імені груп та каналів, а не від власного імені.

«Публічні групи та коментарі у каналах дозволяють обговорювати будь-які теми у великих спільнотах із тисячами учасників. Ці групи використовують для будь-чого, від захисту демократії до спілкування з фанатами, тому ми додали можливість відображатися як канал під час надсилання повідомлень у цих чатах», — написали у Telegram.

Адміністратори груп та каналів відтепер зможуть робити контент доступним лише для їхніх учасників. Такі публікації не можна буде переслати чи зберегти. Можливість робити знімки екрану також буде недоступною.

Крім того, в оновленому Telegram можна надсилати запити на приєднання до груп та каналів, авторизуватись через дзвінок, швидко під’єднуватись з комп’ютера та автоматично виходити з облікового запису на неактивних пристроях.

Як повідомлялося раніше, 2 грудня соціальна мережа Facebook повідомила, що впровадить двофакторну аутентифікацію обов'язковою для вразливих до злому облікових записів, зокрема для державних службовців, журналістів та правозахисників.