За допомогою чат-бота в Telegram було заблоковано понад 200 онлайн наркокрамниць
13 січня 2020
13.01.2020

Українські користувачі Telegram за допомогою чат-бота «СтопНаркотик» домоглися блокування 214 адрес у Telegram, які зловмисники використовували для незаконного продажу та розповсюдження наркотиків.

За даними Міністерства внутрішніх справ, шість таких наркокрамниць діяли на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Як повідомляє сайт міністерства, за час роботи чат-боту українські користувачі надіслали для перевірки майже 5 тисяч фотографій щодо місцезнаходження “закладок” наркотиків, понад 7 тисяч адрес у Telegram та понад 800 веб-сайтів.

Чат-бот «СтопНаркотик» створила група фахівців та курсантів факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ у вересні 2019 року. 3,6 тисячі користувачів регулярно допомагають через чат-бот блокувати адреси наркокрамниць.

Раніше Служба безпеки України добилася блокування в соцмережах низки антиукраїнських спільнот, створених за завданням російських спецслужб та оголосила про підозру громадянину РФ Сергію Жуку, який був до цього причетний.