YouTube заблокував розслідування ФБК про главу Ростуризму
21 липня 2021
21.07.2021

Відеохостинг YouTube заблокував розслідування Фонду боротьби з корупцією (ФБК визнаний в Росії екстремістською організацією і іноземним агентом) про главу Ростуризму Заріну Догузову через порушення авторських прав.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Скаргу на розслідування ФБК подала Надія Стрілець. Видання припускає, що це може бути ютуб-блогер, на каналі якої кілька місяців тому вийшло інтерв'ю з Заріною Догузовою. Від коментаря журналістам Надія Стрілець відмовилася. Співробітники ФБК з'ясовують, через які кадри могла відбутися блокування розслідування.

У своєму відео співробітники ФБК стверджували, що з 2019 року Заріна Догузова володіє квартирою в будинку на Садовничиській Набережній в центрі Москви. Кадастрова вартість нерухомості становить 30 мільйонів рублів, а ринкову вартість автори розслідування оцінили в 60 мільйонів рублів. У ФБК також провели аналіз гардеробу Догузової за фотографіями з різних заходів і оцінили його в 30 мільйонів рублів. Згідно з деклараціями про доходи, глава Ростуризму заробила за останні два роки 5 мільйонів рублів.

Як повідомлялося раніше, YouTube позначив російський фільм про анексований Крим «Крым. Путь на Родину» як неприйнятний та образливий для деяких аудиторій.