Про це повідомляє Еngadget з посиланням на блог YouTube.
«Дезінформація перейшла з маргінального напряму в основний. Більше не обмежуючись ізольованими світами тих, хто заперечує Голокост або події 9-11, тепер вона поширюється на всі аспекти суспільства», — написав Ніл Махон про зміну характеру фейкової інформації.
Проте він стверджує, що «поганий контент» становить лише невеликий відсоток контенту YouTube.
«Поганий контент становить лише крихітний відсоток від мільярдів відео на YouTube (близько 0,16−0,18% від загальної кількості переглядів виявляється контентом, що порушує наші правила)», — зазначив Ніл Махон. За його словами, соцмережа щокварталу видаляє майже 10 мільйонів відео, «більшість з яких не набирає навіть 10 переглядів».
Головний директор з продуктів YouTube стверджує, що хоч вчасне видалення потенційно шкідливого контенту важливе, воно не має бути єдиним способом боротьби з дезінформацією. Платформа працює над «збором інформації з надійних джерел» та спробами досягти балансу між контролем фейків та збереженням свободи слова.
Як повідомлялося раніше, 21 липня відеоплатформа Youtube видалила відео, на яких президент Бразилії Жаїр Болсонару поширював неправдиву інформацію щодо коронавірусу.