YouTube тимчасово заблокував обліковий запис Дональда Трампа
13 січня 2021
13.01.2021

YouTube припинив роботу каналу президента Дональда Трампа щонайменше на тиждень через контент, що підбурював до насильства.

Про це повідомляє CNN.

«Після ретельної перевірки і через побоювання щодо постійно існуючої ймовірності виникнення насильства ми видалили новий контент, завантажений на канал Дональда Трампа, і надали попередження в зв'язку з порушенням нашої політики щодо контенту, який містить підбурювання до насильства. У результаті, відповідно до нашої системи попереджень, канал тепер не може завантажувати нові відео або прямі трансляції протягом щонайменше семи днів, які можуть бути продовжені», - йдеться у повідомленні речника YouTube. YouTube також заявив, що зробить додатковий крок для вимкнення коментарів під відео на каналі Дональда Трампа.

Відповідно до політики YouTube, друге попередження призведе до призупинення на два тижні, а три попередження — до постійної заборони облікового запису. До цього часу YouTube був єдиною головною платформою, яка не призупинила діяльність Дональда Трампа у соцмережах.

Нагадаємо, що раніше Twitter заблокував трендову фразу, що містила погрозу Майку Пенсу.