YouTube тестує функцію приховування дизлайків
1 квітня 2021
1.04.2021

Платформа YouTube тестує новий дизайн, у якому дизлайки зможуть бачити лише автори відео у YouTube Studio. Експеримент з дизлайками є відповіддю на запити користувачів зі скаргами щодо стану авторів та таргетованих дизлайк-кампаній. Новий дизайн матиме експериментальна група відеоблогерів та глядачів.

Про це повідомляє YouTube у Twitter.

«Фідбек глядачів важлива частина YouTube, проте ми чуємо від авторів, що формат платформи наразі може зашкодити їхньому стану. Ми також знаємо, що підраховане публічне невподобання іноді провокує таргетовані дизлайк-кампанії на певні відео», — прокоментували TeamYouTube.

Як повідомляє Громадське, раніше YouTube розглядав три варіанти: приховати як лічильник лайків, так і дизлайків, ускладнити можливість поставити дизлайк, додавши додаткові дії, або повністю видалити лайки та дизлайки.

Як повідомлялося раніше, відеохостинг YouTube на тиждень заблокував канал «Вести Крым» через публікацію на сайті ЗМІ від 21 квітня 2019 року під заголовком «От хто в шані на Україні: Відео злочинів фашистів Waffen SS проти народу СРСР». Попередження діятиме до 15 червня 2021 року.