YouTube оновлює правила використання сервісу. За що блокуватимуть власників каналів?
20 лютого 2019
20.02.2019

YouTube оголосив про зміну правил для власників каналів, йдеться про пом’якшення умов використання сервісу у випадках їх порушення.

Про це йдеться в прес-релізі сервісу, опублікованому компанією 20 лютого 2019 року – пише Інтерфакс-Україна.

Ключові нововведення стосуються користувачів, які порушують правила використання YouTube. Тепер їх не будуть відразу позбавляти доступу до функцій сервісу.

“З найперших днів (роботи YouTube – ред) ми покладалися на систему трьох сигналів (“strikes”) і повідомлення електронною поштою, щоб дати кожному можливість переглянути і зрозуміти, що пішло не так, перш ніж вони зіткнуться з більш серйозними наслідками”, – йдеться у повідомленні.

В YouTube стверджують, що попередня система була доволі ефективною: “94% тих, хто отримує перший “сигнал”, ніколи не отримують другого”.

Користувачі YouTube є доволі слухняними після першого попередження: “94% тих, хто отримує перший “сигнал”, ніколи не отримують другого”. В минулому, після першого порушення правил адміністратор каналу отримував попередження від сервісу й на 90 днів позбавлявся права проводити прямі трансляції. Після другого порушення й сигналу – YouTube впроваджував двотижневу заборона на додавання нових відеороликів. Після третього – аккаунт порушника блокували на три місяці.

Згідно з оновленими правилами, блокування акаунту користувачів буде тільки після кількох попереджень. Якщо користувач порушує правила публікацією контенту, то отримає попередження про порушення, а сам контент буде видалений.

Згідно з оновленими правилами, блокування акаунту користувачів буде тільки після кількох попереджень Якщо ж користувач й надалі буде порушувати правила, YouTube надішле попередження. Спочатку на тиждень заборонять проводити трансляції та додавати нові матеріали. Далі, при повторному порушенні впродовж 90 днів – YouTube заборонить завантажувати відео впродовж двох тижнів. Під час третього сигналу буде передбачено блокування облікового запису на 3 місяці.

Нагадаємо, у січні 2019 року у Франції на компанію Google наклали штраф розміром у 50 млн євро відповідно до нового законодавства ЄС щодо персональних даних.