YouTube боротиметься з мовою ворожнечі. Що зміниться?
12 грудня 2019
12.12.2019

Компанія YouTube повідомила про зміни у політиці щодо контенту, продуктів та коментарів, аби боротися з мовою ворожнечі та погрозами на адресу користувачів відеохостингу. YouTube вводить обмеження на публікацію контенту, що «зловмисно ображає кого-небудь на підставі приналежності до тієї чи іншої раси, статі, сексуальної орієнтації».

“Ми систематично переглядаємо всю нашу політику, аби переконатися, що межа між тим, що ми видаляємо, і тим, що ми дозволяємо на платформі, проведена в потрібному місці. Ми можемо зробити більше, щоб захистити користувачів та авторів контенту від цькувань та мови ненависті”, – йдеться у повідомленні YouTube.

Правила застосовуватимуться для всіх, за винятком відео сатиричного змісту чи контент для освітніх, наукових або художніх цілей. “Це береться до уваги, але не дає карт-бланш на цькування”, – заявила компанія.

Модератори платформи видалятимуть контент, що містить прями чи приховані погрози та відео з імітацією насильства. Компанія також повідомила, що майже завершена робота над функцією, яка дозволить модераторам чи власникам каналів проглядати потенційно небезпечні чи образливі коментарі до їх публікації.

Зміни стосуватимуться і Партнерської програми YouTube. Канали, що регулярно порушують політику, будуть видалені з програми і позбавлені заробітку, а за неодноразове цькування видалятиметься контент. Якщо така поведінка повторюватиметься і надалі, YouTube заблокує канал.

На початку вересня Youtube змінив правила перекладу субтитрів користувачами через харасмент та тролів. Після того, як функцію перекладу субтитрів користувачами було використано у кампанії з харасменту, компанія вирішила - переклад субтитрів публікуватиметься лише після того, як власник каналу вручну їх затвердить.