Єврокомісія підтримала рішення Twitter промаркувати допис Трампа як дезінформацію
11 червня 2020
11.06.2020

Єврокомісія вважає правильним рішення Twitter не видаляти допис президента США Трампа, а позначити його як дезінформаційний. Про це 10 червня під час пресконференції, на якій були представлені заходи з посилення протидії дезінформації щодо пандемії, заявила Вера Юрова, єврокомісар з питань цінностей та прозорості, пише DW.

"Twitter не видалив жодного повідомлення пана президента Трампа. Він лише додав (до них. - Ред.) факти. І це те, що я називаю плюралізмом", — заявила Юрова.

Вона наголосила, що у ЄС у боротьбі з дезінформацією і фейками не змушуватимуть замовчати будь-кого, але підтримують можливість супроводжувати будь-яку заяву, передусім політиків, фактами.

Єврокомісар з питань цінностей та прозорості уточнила, що видалення соцмережами інформації ЄС підтримує лише у випадку, коли це може нести загрозу, зокрема здоров'ю людей.

Нагадаємо, платформа мікроблогів Twitter вперше позначила пост президента США Дональда Трампа як недостовірну інформацію. Представник платформи зазначив, що твіти Трампа містить інформацію, яка може вводити в оману користувачів про “процеси голосування у США”. Згдом Трамп видав спецуказ про соцмережі. Більше про це, у матеріалі.