Як не зіпсувати робочий відеодзвінок
8 квітня 2020
8.04.2020

Які фейли траплялися з вами під час відеоконференцій?

Переконані, ви не потрапите у незручну ситуацію, якщо дотримуватимитесь простих порад, як не зафакапити робочий відеодзвінок.

👔 Вдягніться відповідно ситуації

Навіть якщо ви зараз перебуваєте вдома, варто одягнутися щонайменше в business casual і жодних піжам! Підберіть одяг без дрібних візерунків, ліній та клітинок з огляду на особливості передачі “картинки” через відео.

👩‍💻 Знайдіть своє місце у кадрі

Камера має бути розташована на рівні ваших очей. Якщо ви користуєтеся ноутбуком, відсуньте ноутбук від себе. Перевірте, аби у центрі кадру повністю поміщалися ваша голова та плечі.

💡 Налаштуйте освітлення

Джерело світла не має бути розташоване за вами (навіть якщо це вікно), інакше вебкамера затемнить ваше лице. Найкраще, якщо ви будете сидіти обличчям до вікна – на вас падатиме природнє світло. Якщо такої можливості немає, поставте позаду вебкамери настільну лампу.

🏝 Підберіть нейтральний фон

Прослідкуйте, щоб фон позаду вас був охайним. Приберіть усе, через що ви будете виглядати непрофесійно. Коробки, іграшки та фотографії можуть відволікати вашого співрозмовника.

🔇 Потурбуйтесь про спокійну атмосферу

Попередьте свою сім’ю та співмешканців, що у вас запланований відеодзвінок. Якщо у вас вдома є діти чи домашні тварини, закрийте двері до вашої кімнати, аби вони ненароком не потрапили в кадр.

🔗 Налаштуйте інтернет-з’єднання

Хоча безпровідний інтернет зручний, іноді при підключенні через WiFi у вас можуть виникати проблеми із затримкою зображення. За можливості, підключіться до інтернету за допомогою Ethernet-кабелю та вимкніть WiFi.

❌ Вимкніть непотрібні програми

Закрийте додатки, які непотрібні вам під час відеоконференції. Зупиніть завантаження файлів чи оновлень, які відбуваються у фоновому режимі. Перезавантажте комп’ютер перед дзвінком.

Більше про те, які сервіси та платформи можна використовувати для відеоконференцій, читайте на нашому сайті.