Влада Латвії обмежить доступ до російських соцмереж «Вконтакте», «Одноклассники» та «Мой мир»
16 травня 2022
16.05.2022

З цього тижня влада Латвії обмежить доступ до російських соцмереж, зокрема «Вконтакте», «Одноклассники» та «Мой мир».

«На території Латвії буде обмежено доступ до платформ “Вконтакте”, “Одноклассники” та “Мой мир”»,написав 12 травня голова латвійської Національної ради з електронних ЗМІ Іварс Аболіньш у Twitter.

В Україні рішенням РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)», уведеним в дію Указом Президента України від 15 травня 2017 р. №133, було застосовано санкції проти російських соціальних мереж та низки інших інтернет-ресурсів строком на три роки.

14 травня 2020 року Президент України Володимир Зеленський увів у дію рішення РНБО, які передбачають продовження блокування в Україні російських інтернет-сервісів і соцмереж, а також санкції проти низки російських медійних компаній і розробників програмного забезпечення, до 2023 року.

Як повідомлялося раніше, сервіс контекстної реклами Google AdSense призупиняє монетизацію контенту, який заперечує або виправдовує війну Росії проти України або спекулює на твердженнях про неї.