"Вконтакте" та “Одноклассники” у топ-10 найпопулярніших серед українців сайтів за вересень
15 жовтня 2019
15.10.2019
За підсумками вересня російські соцмережі "Вконтакте" та “Одноклассники” обійшли Instagram у рейтингу топ-10 найпопулярніших серед українців сайтів.

За даними дослідження Factum Group за вересень 2019 року, яке оприлюднила Інтернет Асоціація України, лідерами залишаються Google, Youtube, Facebook.

Порівняно з даними серпня 2019 року російська соцмережа "Вконтакте" з шостої сходинки з’їхала на сьому, а “Одноклассники” з дев’ятого місця у рейтингу піднялися на восьме за відвідуваністю. Mail.ru вперше за декілька місяць втратив позиції і опустився з 15 на 17.

Популярна соцмережа Instagram на початку осені випала з топ-десятки сайтів серед українців та опинилася на 11 сходинці.

Чи не вперше змінився рейтинг найпопулярніших додатків для Android. Додаток російського "Вконтакте" поступився місцем Skype і тепер перебуває на 12 місці рейтингу, а Messenger витіснив Instagram з третьої сходинки.

Інтернет асоціація представляє дані дослідження від Factum Group щомісяця. Топ сайтів формується на базі медіа-панелі чисельністю 5 тисяч користувачів.

Нагадаємо, за підсумками серпня 2019 року заблокована в Україні російська соцмережа “Однокласники” замикала топ-10 сайтів, обігнавши сайт прогнозу погоди Sinoptik.