Від динамічного техно до колядок і щедрівок: в України з'явився офіційний акаунт у Spotify
21 грудня 2021
21.12.2021

Міністерство закордонних справ України та Український інститут разом з командою онлайн-медіа СЛУХ запустили офіційну сторінку України в Spotify.

Про це йдеться у повідомленні від 20 грудня на сайті МЗС.

Концепція українського Spotify — це емоції. Сторінка пропонує слухачам композиції, які відповідають їхньому емоційному стану. До першої підбірки увійшли 6 тематичних плейлистів, кожен з яких відображає інший настрій, пояснює Міністерство закордонних справ України.

«Насолоджуйтесь кожним різноманітним звуком України — від меланхолічного року до енергійного хіп-хопу, від динамічного до колядок і щедрівок»,закликають у Facebook-сторінці Ukraine UA.

Окрім сучасної української музики, сторінка також популяризує туристичні напрямки та українську культуру, зокрема кухню. У одному з плейлистів, наприклад, щастя порівнюють з відчуттям, коли український борщ вийшов достатньо червоним. Також є окрема підбірка, присвячена Різдву та Щедрику (Carol of the Bells).

В оформленні сторінки використовуються світлини українських фотографів — партнерів фотобанку на офіційному сайті України та бренду України UkraineNOW.

Сторінку створили для просування позитивного іміджу країни серед іноземної аудиторії, зокрема через сучасну українську музику англійською та українською мовами. Наразі вона має тисячу підписників.

Плейлисти доступні й на офіційному сайті України.

Україна також має офіційні сторінки у Facebook (Ukraine UA) та Instagram (@ukraine.ua).

Як повідомлялося раніше, Міністерство закордонних справ України та Український інститут запустили офіційну сторінку України в соціальній мережі Instagram — @ukraine.ua.

На сторінці, яка має вже 113 тисяч підписників, відвідувачі та підписники можуть дізнатися про популярні туристичні напрямки, культурні події та фестивалі, інновації, можливості, Україну та українців.