Viber відкриє центр досліджень у Києві
6 лютого 2020
6.02.2020

Японська компанія Rakuten, якій належить один з найпопулярніших месенджерів в Україні Viber, планує відкрити Research&Development центр у Києві. Паралельно розвивається вже існуючий офіс в Одесі. Про це розповіли виконавчий віцепрезидент компанії Rakuten Ясуфумі Хіраі та операційний директор компанії Viber Офір Єйал під час зустрічі із заступниками міністра цифрової трансформації Михайла Федорова.

Японській компанії в Україні цікавий розвиток ІТ-галузі, робота із українським блокчейн-комьюніті, участь у освітніх проєктах, зокрема стажування студентів. Rakuten також зацікавлена у створенні сервісів для підприємців.

“Сьогоднішня подія стала продовженням переговорів між Президентом України Володимиром Зеленським із засновником компанії Rakuten Хіроші Мікітані, які відбулись у червні минулого року”, - повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Раніше компанія Viber найняла керівника відділу з розвитку бізнесу в Україні, який займатиметься роботою з клієнтами Viber та розвитком партнерських відносин.