Велика Британія засудила офіційні Китай та Росію за поширення дезінформації про COVID-19
7 квітня 2020
7.04.2020

Депутати Великої Британії засудили офіційну владу Китаю, Росії та Ірану за поширення дезінформації про пандемію. Про це йдеться у офіційному звіті, опублікованому 6 квітня 2020 року.

Комітет із закордонних справ Палати громад Парламенту Великої Британії вважає, що офіційний Китай повинен був відігравати центральну роль у зборі даних про коронавірус. Але від початку пандемії Пекін намагався приховати достовірну інформацію про вірус та його поширення, що вводило в оману ВООЗ та вчених по всьому світу.

“Пандемії не поважають кордони. Вони вимагають відповіді, заснованої на науці, доказах та міжнародному співробітництві. Дезінформація про COVID-19 вже коштувала життя. Ми вітаємо запевнення міністра закордонних справ, що уряд тісно співпрацює з країнами-партнерами для боротьби з COVID-19, як на двосторонній основі, так і через багатосторонні майданчики, включаючи ЄС, G7 та G20”, – йдеться у звіті.

Нагадаємо, у Великій Британії невідомі почали підпалювати вежі 5G мобільних операторів. Це сталося після поширення теорії змови про зв’язок між поширенням коронавірусу і мережами п’ятого покоління.