В Україні створена петиція, в якій вимагають заборонити TikTok
27 березня 2023
27.03.2023

Автори петиції вимагають заборонити TikTok як інструмент пропаганди.

Про це повідомляє «Детектор медіа».

Петиція про заборону TikTok в Україні з’явилась 24 березня. Її авторка - Карасьова Наталія Мирославівна. В петиції сказано наступне: «Так як зараз багато пропаганди йде через відео з Tik-Tok, пропоную закрити його повністю, хоча б на період війни в Україні».

На ранок 27 березня петицію підтримали понад 5,4 тис голосів. Аби президент відреагував на неї, потрібно, щоб документ підписало 25 тисяч громадян.

Петиція про заборону TikTok уже не вперше з’являється в Україні. Автори інших пропонували заблокувати цю соціальну мережу в Україні через її вплив на дітей та підлітків. Звучали також ідеї перенести офіс модерації TikTok в Україну. Попередні петиції не набирали необхідної кількості голосів для їх розгляду з боку президента.

Петиція про заборону TikTok в Україні з’явилась на фоні заборони користування TikTok на службових телефонах у багатьох країнах світу.

Останні півроку TikTok блокували на державних пристроях у багатьох країнах світу. А минулого тижня у конгресі США виступив глава компанії та дав відповіді на питання конгресменів стосовно захисту даних американців.