В Трампа відмовилися депортувати студентів-іноземців, які не відвідують очні лекції
15 липня 2020
15.07.2020

Адміністрація Трампа відкликала рішення, яким пропонувалося відправляти додому всіх студентів-іноземців, що не відвідуватимуть університетські заняття в аудиторіях, оскільки багато вишів з осені планували перейти на онлайн-навчання через пандемію коронавірусу. Про це повідомляє Foxnews. Судовий клерк повідомив, що сторони дійшли спільного рішення і директива від 6 липня скасована.

Зараз частина вишів всерйоз розглядає варіант під час пандемії проводити заняття виключно онлайн. Це означає, що студенти навіть за бажання не зможуть вчитися в аудиторіях. І якби рішення набуло сили, то це було б підставою, щоб їх депортувати студентів-іноземців із США.

Після рішення адміністрації президента Гарвардський університет та Массачусетський технологічний оскаржили це рішення в федеральному суді, оскільки вважають, що міністерство нацбезпеки не оцінило економічний вплив такого рішення.

Позицію своїх колег підтримало 60 університетів, які теж висловили занепокоєння рішенням міграційної служби.

На підтримку Гарвардського та Массачусетського університетів виступили 14 великих технічних компаній, серед яких Facebook, Google, Microsoft, Spotify, PayPal, Twitter. Вони в понеділок звернулися із заявою до федерального суду, закликавши скасувати рішення адміністрації Трампа, оскільки воно шкодить їхньому бізнесу та не дасть можливості наймати найталановитіших випускників університетів.