В Італії почали блокувати акаунти TikTok через смертельний челендж
25 січня 2021
25.01.2021

Італійський орган із нагляду за конфіденційністю даних прийняв рішення заблокувати облікові записи TikTok користувачів в Італії, вік яких неможливо підтвердити. Причиною такого рішення стала смерть 10-річної дівчинки.

Про це повідомляє Reuters.

За словами батьків, дівчинка взяла участь у челенджі TikTok. За його умовами необхідно було накинути ремінь навколо шиї та затримати дихання, записуючи це на телефон. Прокуратура почала розслідування можливого підбурювання до самогубства.

«Регулятор вирішив в терміновому порядку втрутитися після жахливого випадку з 10-річною дівчинкою з Палермо», — заявили в уряді.

Представниця TikTok в Італії прокоментувала: «Конфіденційність та безпека є абсолютними пріоритетами для TikTok, і ми постійно працюємо над зміцненням нашої політики та наших технологій для захисту нашої спільноти та, зокрема, молодих користувачів».

Наразі користувачі неперевірених облікових записів не зможуть завантажувати відео або взаємодіяти з іншими людьми у TikTok. Поки що заборона триватиме до 15 лютого.

Нагадаємо, що раніше модератори месенджера «Telegram» заблокували сотні публічних закликів до насильства під час заворушень в США на початку січня.