В Індії посилюють контроль за контентом. Нові правила для Netflix та інших платформ
11 листопада 2020
11.11.2020

Таке нововведення від місцевого Міністерства інформації та телерадіомовлення називають початком нової ери жорсткої владної цензури у країні.

Про це повідомили TechCrunch.

Цього тижня президент Індії Рам Натх Ковінд підписав документ, який встановлює нові правила для стрімінгових платформ та онлайн-видань. Тепер, так само як і телебачення, платформи по типу Netflix та новинні ресурси також буде моніторити індійська влада.

Тоді як фільмам для кінотеатрів індійський уряд видає спеціальні ліцензії на показ (якщо фільм не порушує сенситивних питань і якщо з нього виріжуть подібні сцени за потреби), до цього політика щодо Netflix чи Amazon Prime Video була менш жорсткою, і такі сервіси сертифікатів не потребували.

В індійському міністерстві пояснюють: зміни ввели, щоб зрівняти вимоги між телебаченням та стрімінговими платформами.

«Очевидно, що є потреба єдиних правил гри у сфері медіа. Але це не означає, що ми введемо для всіх жорстку регуляторну структуру. Наш уряд сфокусувався на спрощенні ведення бізнесу та меншій кількості регуляцій, проте більш ефективному контролі», — зазначив раніше цього року Секретар Міністерства інформації та телерадіомовлення.

У коментарі для TechCrunch один із співробітників топової стрімінгової платформи зазначив, що такі регуляції змусять сервіси по типу Netflix, Amazon Prime Video, Disney’s Hotstar, Times Internet’s MX Player і десятки інших бути більш обережними з тим, що вони розміщують.

Індійський ринок сьогодні становить біля 600 млн постійних інтернет-користувачів і стрімко розвивається.