В Азербайджані заблокували соцмережу TikTok і, можливо, Telegram
15 вересня 2022
15.09.2022

Причина блокування цих онлайн-сервісів пов’язана з військовим конфліктом між Азербайджаном та Вірменією. Про це повідомляє Liga

Відразу два популярних онлайн-сервіси – TikTok і Telegram – заблокували в Азербайджані. Користувачі повідомляють про складнощі з доступом до них. Причина блокувань пов’язана із розміщенням фейкової інформації про військовий конфлікт між двома країнами - Азербайджаном та Вірменією.

Натомість Міністерство цифрового розвитку країни повідомило, що не встановлювало будь-які обмеження щодо доступу до цих онлайн-сервісів. Водночас існує офіційне повідомлення Служби державної безпеки Азербайджану про факт блокування цієї платформи. Спецслужби країни закликали не вірити такій неправдивій інформації, яка поширюється в інших соціальних мережах і розрахована на створення паніки серед суспільства, та посилатися лише на офіційну інформацію державних установ.

Конфлікт між Азербайджаном та Вірменією стався в ніч з 12 на 13 вересня, коли на кордоні між цими країнами сталась стрілянина.

Як повідомлялося раніше, в Італії почали блокувати акаунти TikTok через смертельний челендж