В App Store заборонять додатки, які не дозволяють видаляти акаунти — нововведення Apple
8 жовтня 2021
8.10.2021

6 жовтня компанія Apple запровадила правило, яке з 31 січня 2022 року забороняє додавати до магазину App Store програми та додатки, у яких не можна видалити обліковий запис.

Про це йдеться у блозі Apple.

Компанія заявила, що застосунки в App Store повинні надавати користувачам більше контролю над особистими даними.

«Усі програми, які дозволяють створювати облікові записи, також повинні дозволяти користувачам видаляти їх всередині магазину. Ця вимога поширюється на всі додатки, подані на затвердження з 31 січня 2022 року», — йдеться в повідомленні.

Представники Apple закликали розробників перевірити відповідність використання особистих даних, необхідних для роботи їхніх додатків, з новим гайдлайном.

«Ми закликаємо вас переглянути будь-які закони, які можуть зобов’язувати вас зберігати певні типи даних, та впевнитись, що ваш застосунок зрозуміло пояснює, як він збирає та використовує дані, а також надає інформацію щодо політики збереження/ видалення облікових записів», — пишуть у блозі.

Як повідомлялося раніше, корпорація Apple погрожувала видалити зі свого магазину додатків App Store соцмережі компанії Facebook через дописи, зокрема в Instagram, про торгівлю людьми.