Уряд України співпрацюватиме з Microsoft щодо документування воєнних злочинів РФ — Мінцифри
24 травня 2022
24.05.2022

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров зустрівся з президентом корпорації Microsoft Бредом Смітом щодо допомоги цифровій індустрії України під час війни та після її завершення.

Мінцифри та Microsoft домовилися про співпрацю у документуванні воєнних злочинів РФ. Також узгодили наступне:

  • в Україні офіційно запустять бренд відеоігор Xbox;
  • у сервісах з'являться українські акаунти, а в консолей — українська мова.

Як повідомляє Михайло Федоров, Microsoft активно підтримує Україну під час війни. Microsoft стала однією з перших компаній, що на початку березня призупинила усі нові продажі продуктів і послуг у Росії та надала безоплатні хмарні сервіси для України до кінця 2022 року. Загалом у компанії підрахували, що своїми ініціативами надали Україні цифрову підтримку вартістю $242 млн. Сюди входять фінансові гранти, промокампанії, безоплатний доступ до продуктів та сервісів компанії, обладнання.

«“Microsoft підтримував і буде підтримувати Україну далі”, — було дуже важливо почути це від Бреда Сміта», — написав у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Як повідомлялося раніше, 28 квітня Міністерство цифрової трансформації України спільно із США, Європейською комісією, Великою Британією, Австралією, Канадою, Новою Зеландією та Японією підписало декларацію про розвиток безпечного простору в інтернеті.