«Укртелеком» пропонує українцям безкоштовний Wi-Fi
2 лютого 2023
2.02.2023

Послуга доступна жителям Києва, Дніпра, Львова, Одеси та Харкова.

Про це розповідає ITC.

Безкоштовне підключення стало можливим завдяки тому, що в ряді великих міст «Укртелеком» провів модернізацію телекомунікаційної інфраструктури та встановив активні вуличні розподільчі шафи. Завдяки цьому у п’яти великих містах України запрацювали понад 700 безкоштовних точок доступу до Wi-Fi-мережі. Головна особливість цих точок доступу – вони працюють і надають можливість підключитися до інтернету навіть за умови відсутності електрики. Протягом 2-4 годин ці точки доступу можуть забезпечити онлайн-підключення.

Знайти телекомунікаційні шафи громадяни можуть за допомогою сайту телеком-оператора. А іще візуально ці шафи позначені помітками-наліпками. Для того, щоб отримати доступ до інтернету, можна підключитись до мережі UKRTELECOM_FREE.

Автори проекту обіцяють, що доступ буде можливий на швидкості до 20 Мбіт/с, підключитися можна буде на відстані до 10 метрів від такої шафи.

Ще на початку листопада «Інтернет свобода» розповідала, що Мінцифри почало готувати точки доступу до інтернету, які б працювали при відсутності електрики.