Суд виніс рішення українцю за продаж паролів користувачів Facebook
3 грудня 2020
3.12.2020

Татарбунарський районний суд Одеської області засудив до двох років умовно хакера за продаж бази паролів 1 мільйона користувачів соцмережі Facebook. На підготовчому судовому засіданні обвинувачений повністю визнав свою провину.

Про це повідомляє УНІАН.

«З 2018 року до 4 серпня 2020 року він заволодівав конфіденційною інформацією та інформацією з обмеженим доступом, яка належить громадянам США, Великобританії, України та інших країн. Зокрема, встановлено, що 3 червня поточного року зловмисник, використовуючи додаток Telegram, продав інформацію (логіни та паролі) 300 тис. користувачів, а також аналогічні дані (іншу базу даних — логіни й паролі) 1 млн користувачів мережі Інтернет зі США. Пізніше, 29 липня, він збув дані облікового запису соціальної мережі Facebook 1 млн користувачів, а також — іншому покупцеві — облікові записи скомпрометованих електронних скриньок (15 тис. одиниць) громадян Євросоюзу і США», — пише УНІАН.

Нагадаємо, що раніше хакер виставив на продаж комбінації електронної пошти та паролів для облікових записів Office 365 та Microsoft, які, на його думку, належать керівникам високого рівня з усього світу.