Україна вперше отримала дві нагороди CYBERSEC Award. За героїчний спротив російській агресії та захист цифрових кордонів демократичного світу
18 травня 2022
18.05.2022

17 травня на церемонії одного з найбільших заходів з кібербезпеки в Європі СYBERSEC European Cybersecurity Forum в Катовіце Україна вперше отримала дві нагороди у сфері кібербезпеки CYBERSEC Award. Відзнаки надали за героїчний спротив російській агресії та захист цифрових кордонів демократичного світу.

«Ця нагорода насамперед для всієї кіберспільноти та волонтерів, які сьогодні разом із нами ведуть першу у світі кібервійну. Поки наші сміливі воїни доводили, що так звана “друга армія світу” — це звичайні мародери та вбивці, наша IT-спільнота спростувала міф про росію як найсильнішу кібердержаву»,написав міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Facebook.

CYBERSEC Award є частиною СYBERSEC European Cybersecurity Forum — одного з найбільших заходів з кібербезпеки у Європі. З 2015 року СYBERSEC об'єднує кіберспеціалістів, органи влади та експертів із різних верств суспільства. Головна мета — напрацювати та втілити найдієвіші рішення, які допоможуть вирішити нагальні проблеми світової кібербезпеки.

Як повідомлялося раніше, Україна увійшла до топ 20 країн світу за розвитком сфери даних.