У WhatsApp з'являться нові функції конфіденційності
11 серпня 2022
11.08.2022

Користувачі месенджера WhatsApp зможуть контролювати свій онлайн-статус, обмежувати можливість знімати скріншоти та отримають інші корисні функції приватності.

Про це компанія повідомила у своєму блозі.

Компанія Meta, що володіє месенджером WhatsApp, представила розширені функції приватності та контролю своєї онлайн-активності.

Так користувачі WhatsApp можуть лишати групові чати без сповіщень про це. Повідомлення про вихід з групового чату бачитимуть адміністратори, а не всі учасники групи.

Іще одна корисна опція — можливість вибору тих користувачів, які бачитимуть онлайн-присутність юзера. В налаштуваннях месенджеру можна буде вказати, хто саме зможе бачити статус «в мережі», тобто коли користувач запустив програму.

Зображення — блог WhatsApp

Можливість обмежити зняття скріншотів при перегляді повідомлень WhatsApp іще одна корисна функція для користувачів WhatsApp. Блокування скріншотів буде можливим для так званих повідомлень однократного перегляду. Це популярна опція відправки контенту без збереження на телефоні. Після їхнього перегляду вони зникають. Блокування скріншотів для таких повідомлень ще більше посилить їхній захист.

Традиційно компанія запроваджуватиме нові функції поступово. Вони стануть доступні всім користувачам наприкінці місяця.

Як повідомлялося раніше, WhatsApp посилила політику конфіденційності для європейських користувачів після штрафу у більш як 220 млн євро.