У Viber з’явився перший співробітник в Україні — керівник відділу з розвитку бізнесу
24 червня 2019
24.06.2019

Компанія Viber найняла керівника відділу з розвитку бізнесу в Україні. Про це повідомили представники компанії у коментарі AIN.ua.

Керівник відділу з розвитку бізнесу в Україні займатиметься роботою з клієнтами Viber та розвитком партнерських відносин.

Як пише видання, генеральний директор Джамел Агауа заявив, що це перший крок до розширення бізнесу у країні, де у 95% користувачів Viber встановлено на смартфонах.

“Це тільки перший крок в розширенні бізнесу компанії в країні. Майбутній візит наших співробітників в Україну повністю відображає плани Rakuten, спрямовані на розвиток міцних партнерських відносин з учасниками ринку і розвиток екосистеми компанії”, — зазначив Агауа у коментарі журналістам.

Згідно з дослідженням Factum Group за підсумками травня 2019 року Viber на першому місці серед топ-додатків для Android в Україні.

Нагадаємо, експертка з питань дезінформації, Катерина Крук обійняла посаду менеджерки Facebook по Україні 27 травня 2019 року. Вона працюватиме у варшавському офісі Facebook. У обов’язки менеджера по Україні входить моніторинг законодавства та регуляторних питань, що впливають на Facebook в Україні, інформування про розробку нових продуктів та політик, комунікувати позицію компанії на публічних заходах та у медіа, представляти Facebook в Україні на зустрічах з політиками, урядовцями та регуляторами.