У службі підтримки українського Google Ads назвали регіони ОРДЛО російськими – VoxUkraine
6 травня 2020
6.05.2020

Служба підтримки українського Google Ads назвала окуповані території Донецької та Луганської областей територією Росії. Таку відповідь отримали співробітники незалежної аналітичної платформи VoxUkraine, коли налаштовували кампанію свого youtube-каналу на всю Україну.

“При черговому налаштуванні кампанії нашого ютуб-каналу з таргетингом на територію України виявилось, що оголошення схвалено з обмеженнями – через “юридичні вимоги Росії”. Після звернення у службу підтримки українського Google Ads ми отримали відповідь, що обмеження часткове, а винятком для показу оголошень буде “лише територія Росії (наприклад міста Луганської та Донецької областей)”, — розкрили деталі переписки із Google Ads у VoxUkraine.

скріншот платформи VoxUkraine

Після цього платформа звернулася до Google за роз’ясненнями, щоб розуміти “чи то окремі співробітники у Google вважають, що після 6 років війни уже можна називати регіони ОРДЛО російськими, чи то в інструкції технічної підтримки так написано?”

У березні минулого року компанія Google повідомила, що для мешканців Росії Крим буде відображатися як територія Російської Федерації. Оскільки там, де існують локальні карти, компанія синхронізується з місцевим законодавством під час відображення назв і меж.