У Луганській області окупанти відключили інтернет
16 вересня 2022
16.09.2022

Окупанти відключили інтернет у Луганській області, не лише мобільний, але й кабельний. І користуючись тим, що люди опинились у інформаційному вакуумі, поширюють фейки про ситуацію в регіоні. Про це повідомляє у своєму Telegram-каналі голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

За словами Сергія Гайдая, російські продовжують розповсюдження фейкових відеоматеріалів, в яких стверджують, що вони повністю контролюють ситуацію. На фоні відсутності зв’язку це складає серйозну проблему.

Жителі так званої «республіки» нічого не знають про «масові втрати окупантів після вогневого ураження, завданого Силами оборони по місцях зосередження російських військ» та й про втрати на інших напрямках. За словами Гайдая, окупанти пояснюють це рішення необхідністю для забезпечення обороноздатності та безпеки».

Стратегія позбавлення зв’язку на окупованих територіях давно використовується окупантами. Як повідомлялося раніше, ще в травні окупанти спричиняли збої у роботі провайдерів, обстрілювали телевежі, перехоплювали трафік та поширювали фейки через власні нововстановлені канали.